Termowizja Pomiar


Idź do treści

CENA

ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE

Cena za sporządzenie świadectwa charakterystyki energetycznej budynku uzależniona jest od rodzaj obiektu (np.: dom jednorodzinny, budynek wielorodzinny, budynek handlowo-usługowy, budynek użyteczności publicznej, itp.). Zależy również od wielkości (powierzchni) i zwartości bryły obiektu (stopień skomplikowania konstrukcji) oraz stanu dokumentacji budynku i zgodności wykonania obiektu z dokumentacją projektową. Wpływ ma również wyposażenie techniczne obiektu (np. rodzaj wentylacji, ilość źródeł zasilania C.O. i C.W.U, klimatyzacja).

W celu ustalenia ostatecznego kosztu usługi niezbędna jest wizja lokalna obiektu oraz zapoznanie się z istniejącą dokumentacją. W przypadku braku dokumentacji konieczne jest jej sporządzenie. Zachęcamy do osobistego kontaktu z nami lub wysłania e-mail z zapytaniem.

Cena usługi obejmuje: wizytę w obiekcie certyfikowanym, analizę dokumentacji technicznej, sporządzenie świadectwa charakterystyki energetycznej (zgodnie z wzorem określonym w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury) i dostarczenie certyfikatu energetycznego klientowi.


STRONA GŁÓWNA | TERMOWIZJA | ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE | KONTAKT | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego